Kesk-Aafrika Vabariik

View listings

Realigro.co.ee on esimene rahvusvaheline kinnisvara otsingumootor, kus saate otsida Kesk-Aafrika Vabariik kinnisvara müügikuulutusi.

Kinnisvara müügiks Kesk-Aafrika Vabariigis

Kesk-Aafrika Vabariik on Kesk-Aafrika riik. Selle pealinn on Bangui. Kesk-Aafrika Vabariik piirneb põhja Tšaadiga, Sudaaniga ja Lõuna-Sudaaniga, lõuna suunas Kongo Demokraatliku Vabariigi ja Kongo Vabariigi ning Kameruniga läände; see on riik, mis on keelatud.

Kesk-Aafrika Vabariigile on iseloomulik poliitiline ebastabiilsus ja humanitaarkriis. Enamik Kesk-Aafrika Vabariigi elanikkonnast on ümberasustatud või naaberriikides varjupaika otsinud.

Keskvalitsusesse müüdavad kinnistud ei ole kohalikule elanikkonnale kättesaadavad, sest madala sissetuleku põhjuseks on tõenäolisem, et üüritud majutust otsitakse kui seda osta.

Majanduslike ja poliitiliste probleemide põhjus, aga ka probleemide küsimus, finantsasutused ja eelkõige pangad on otsustanud stabiliseerida end riigi pealinnas Bangisis. Nii on Kesk-Aafrika Vabariigis müügiks mõeldud kinnisvara väga raske leida.

Bimbo on Kesk-Aafrika Vabariigi suuruselt teine ​​linn ja see asub riigi edelaosas. Bimbo on hea näide linnaelust ja selle rahvarohked turud on turistidele atraktiivne. Bimbo elanikkond on viimase kümne aasta jooksul kahekordistunud ja kliima on lärmakas ja kaootiline. Siin on lihtsam leida kinnisvara müügiks.

Kaart, hinnasuundumused ja statistika

Kuulutused seotud

Cod. 27865

Müük Muu (maa), Kesk-Aafrika Vabariik, Bangui, Bangui, tallet al asafir

1,520,630.51EUR
Müük
Muu (maa)

3280 m²
3280sqm hämmastav maa müügiks Ajaltoun-24km 1 "Highway 3 'Ajaltoun keskus 30/75 tsoneerimine sobib: 1-ehitada 3 elamu projektide iga 3 + 1 korru...
Kaart, hinnasuundumused ja statistika
2005-2023 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB